Pospíšilova 378, 500 03 Hradec Králové jednatelstvi@aeternitas.cz Facebook

Hledáme nové kolegy na pozici „pracovník pohřební služby“

Nabízíme:

  • Pracovní poměr na 1 rok, po zapracování možno na dobu neurčito
  • stabilní zaměstnání, moderní pracovní prostředí na vysoké úrovni, jistotu mzdy
  • mzda od 35.000 do 40.000 Kč/měsíc
  • pracovní náplň: péče o zemřelé, účast na převozech zemřelých, organizace a zajištění pohřebních obřadů, vedení jednoduché administrativy

Požadujeme:

  • kultivované vystupování
  • samostatnost
  • zodpovědnost
  • komunikační schopnosti na adekvátní úrovni
  • znalost práce na PC (uživatelská úroveň)
  • příjemný zevnějšek
  • empatii
  • loajalitu
  • časovou flexibilitu
  • vysoké pracovní nasazení
  • fyzickou zdatnost (zvedání těžkých břemen – transporty zemřelých i z výškových budov),
    nutno počítat s prací i v noci, o víkendech a svátcích

V případě zájmu své životopisy zasílejte e-mailem na personalni@aeternitas.cz

Kontakt: Ing. Eva Čechová, tel.: 495 458 572 (v pracovních dnech od 8 do 16 hodin),
e-mail: personalni@aeternitas.cz

6
Zboží bylo přidáno do košíku